Reference

Vítám Vás na stránce o mě očima druhých. Tady totiž najdete několik příkladů, co o mně a mé práci říkají jiní. Originál lidí kolem mě a všech referencí je na mém Linkedinu.

S Lubošem jsem se setkal při úplně jiné příležitosti a po několika delších rozhovorech jsem mu svěřil sestavení kompletního finančního plánu. S výsledky jsem maximálně spokojen, dokázal mi ušetřit spoustu peněz při zachování veškeré požadované jistoty. Velmi pak oceňuji jeho osobní přístup ke klientům a vlastní iniciativu, a to nejen v okamžiku prvotního sestavování plánu, ale kontinuálně až do současnosti, což dle mých zkušeností vůbec není pravidlem. Všem můžu vřele doporučit minimálně schůzku a rozhovor, každý nemůže být odborník na všechno a je dobré mít na tak důležitou věc, jako je osobní finanční plánování, někoho, kdo problematice dokonale rozumí a v koho vy můžete mít plnou důvěru.

Filip KecSales Director ve společnosti News Advertising

S Lubošem jsem začal spolupracovat na základě doporučení a rozhodně nelituji. Oceňuji především profesionální přístup, skvělou analýzu mých individuálních potřeb a řešení podle mých představ. Zároveň se mi hodně líbí Lubošův způsob osobní komunikace, který je pro mě důvěryhodný a férový. Velkou předností je i vysoká míra odbornosti skvělá orientace v finanční problematice. Pokračuji v řetězu a služby Luboše rozhodně doporučuji.

Radek PernicaTrainer, coach, consultant

S Lubošem spolupracuji v oblasti finančního poradenství již druhým rokem a jsem velmi spokojen. Hlavním přínosem spolupráce s Lubošem je celkový přehled finančního trhu a schopnost navrhnout finanční plán dle aktuálních možností.

Bohumil FarskýManaging director at GMC Software Technology

I hired Lubos as a financial advisor. I was delighted both with his strategic approach to financial planning, but also his practical ability to come up with solutions from a wide range of providers of products from mortgages to insurance at significantly better rates than I was able to get on my own. I also found him extremely well organized, reliable and determined to see things through. Definitely recommend giving him a try! Could save or make you a lot of money!

Deirdre MacBeanCatalysing powerful communications - Digital marketing and social media for 3M's global digital team

Luboš Jelínek je dlouhodobým expertem z oboru financí. Je velmi dobrým poradcem v oblasti osobních financí. Svoji práci bere jako službu svým klientům. Umí velmi dobře naslouchat potřebám klienta, na základě svých znalostí a zkušeností najít nejoptimálnější řešení pro danou potřebu. Má velký přehled o finančních možnostech dnešního finančního trhu a svá doporučení vždy zaměřuje na nejlepší efekt pro své klienty. Není to prodejce finančních produktů, jako mnozí jiní, ale je skutečným poradcem. Je dobré si ho třeba jen vyslechnout, aniž byste museli jeho řešení využít. Pomohl již stovkám lidem zlepšit výkonnost jejich financí, utvořit si lepší finanční zázemí a zajištění s vyššími výnosy. Ve své práci zabývá také vzděláváním, neboť finanční gramotnost má být součástí základní gramotnosti současného člověka. Pořádá různé semináře, workshopy a přednášky, aby lidem prakticky ukázal, jak se svými financemi mohou výhodně nakládat. Znám Luboše osobně a rozhodně ho mohu všem doporučit.

Jiří ČernákPUBLISHER at HAPPYWEEK

S Lubošem Jelínkem se znám již déle než 20 let. V současné době spolupracujeme na několika rozvojových projektech a osobně si této spolupráce velmi vážím zejména pro Lubošův profesionální přístup, kompetence ve finanční oblasti a jeho dobrých kontaktech. A není nad to, když se z obchodních partnerů stanou přátelé - pro mne osobně je to cennější než byznys.

Radovan MužíkManaging Partner, Fleet Partners s.r.o.

It is not easy to get oriented in current investment opportunities, and it is even more difficult to find someone in financial services with advises which are not only beneficial for them but for the benefits of their clients. His remarkable education and professional experience in financial business are the fundaments of his success. It is always pleasure to meet people like him for all possible reasons

Kamil ŠvabíkAs. Professor at Charles University in Prague, First Faculty of Medicine

Osobně mohu pana Luboše Jelínka doporučit na základě svojí nedávné osobní zkušenosti, kdy pro mě sestavil finanční plán na míru. Dostal jsem detailní finanční plán v krocích, potřebné informace i odpovědi na svoje dotazy.

Václav KmoníčekDirector of Finance at JW Marriott Bucharest Grand Hotel

Luboše neznám dlouho, ale přijde mi, jako bychom se znali od školy. Je to člověk, který mě na první pohled zaujal tím, že je milý, vstřícný a přátelský. Je pozitivní a má příjemnou energii. A po pracovní stránce je na prvním místě seriózní, důvěryhodný a nenutí lidem něco, co nechtějí, byť by to považoval za správné. Dává člověku prostor a umí naslouchat. Má obrovskou praxi, ve financích se vyzná a drží krok s dobou. To je pro mě u člověka z finanční oblasti to nejdůležitější. Ráda s ním spolupracuji a ráda ho doporučuji ostatním :-).

Šárka MorávkováAlias Tour - specialista na individuální cestování

Luboš mě zaujal už při našem prvním kontaktu tím, že se se mnou nebavil o penězích (jak jsem původně čekal), ale hlavně o životě a mých představách o jeho kvalitě a budoucnosti. Potkali jsme se a Luboš mě následně přesvědčil, že je odborník, profesionál, manažer a především člověk, jakého všichni hledáme u svých známých, když potřebujeme pomoci s něčím mimo náš obor. "Neznáš někoho dobrého, spolehlivého a důvěryhodného pro finanční plánování a poradenství?". Pro tuto otázku mám připravenou odpověď - Luboš Jelínek.

Petr VítůManager, Business Partner, Consultant,Trainer & Coach

S panem Jelínkem spolupracuji již delší dobu. Začínali jsme s obchody na akciovém trhu a postupně přešli na celou oblast mých financí. Společně jsme vytvořili osobní plán, který podle potřeby dále aktualizujeme. Zprostředkoval mi například skvělou půjčku na nové bydlení. Luboše mohu doporučit pro jeho celkový přehled na finančním trhu a i v dalších souvisejících oblastech. Je přátelský, dochvilný, má kultivované vystupování a vím, že se na něj mohu kdykoliv obrátit.

Pavel JindraIT Consultant at Atos IT Solutions and Services A/S

Luboš má ucelený přehled o financích jak z pohledu jejich fungování tak vhodných produktů. Dokáže pomoci s ujasněním snů a cílů od krátkodobých po dlouhodobé, sestavit vhodný plán jak se k nim dopracovat a vysvětlit co a proč je třeba změnit ve vztahu k financím. Jeho cíl je dlouhodobá spolupráce v roli průvodce světem financí. Jeho služby využívám a doporučuji.

Zbyněk HaluzaYoga teacher

Luboš je pragmatický, cílově jasně orientovaný manažer s detailní znalostí finančních produktů a služeb, především díky praxi v bankovním sektoru. Je týmovým hráčem se schopnostmi leadera. Pro mně, co by kolegu (GE Money Bank), byl důležitý fakt, že drží slovo a hraje fair.

Jaromír KouřilSales & Consulting Pro

Luboš mi velmi dobře poradil při vyjednávání o refinancování hypotéky, nastínil a vypracoval dlouhodobý finanční plán, přizpůsobený aktuální životní situaci včetně nového pojištění za lepších podmínek, než mi nabízel můj tehdejší pojistitel. Momentálně pracujeme na pojištění celé mojí rodiny i nemovitostí.

Jan Valenčatvýroba

Luboš knows his way about life. I appreciate his slow pace as well as his insight into the practical sides -- finance, business, strategies, money and all that goes with it. He helped me out with my family's financial situation and future. And he's a great guy to hang out with -- although based on business, we've always had a very pleasant chat.

Štěpán VorlíčekCopywriter, trainer at The Writer

Mr Jelinek is really excellent financial consultant. I am using his services with a pleasure. I can him only recommended.

Bohuslav BrennerStudy and work in New Zealand

S Lubošem jsem se seznámila minulý rok a můžu ho doporučit jako velmi dobrého finančního poradce. Při sestavení finančního plánu vycházel z mé momentální finanční situace i s prognózou do budoucnosti, nedostala jsem žádnou nabídku o které by nebyl z profesionálního hlediska přesvědčený, nedošlo k vnucení produktu a vše mi bylo přesně a srozumitelně vysvětleno. Oceňuji nejen jeho profesionální přístup a znalost, ale také osobní přístup. Vážím si spolupráce a rad, kterých se mi dostává.

Iveta ServítováMetodik - analytik ve společnosti Kooperativa

S Lubošem jsem začal spolupracovat v loňském roce, kdy pro naši rodinu sestavil finanční plán. Na základě několika jednání nám pomohl strukturovat jednotlivé finanční produkty a nástroje, jak efektivně využívat nejen volné zdroje, ale i vybrat správné zajištění. Spolupráci s ním, můžu jedině doporučit.

František ŠindlerAsset manager ve společnosti Hydropol Project&Managment, a.s.

S Lubošem jsem měl možnost osobně spolupracovat cca jeden rok. Za tu dobu jsem poznal, že je to cílevědomý, charismatický člověk s jasným cílem. V přístupu ke svým klientům je velmi zodpovědný a srozumitelný. Dotahuje věci do konce a je velmi strukturovaný. S kolegy v týmu pracuje efektivně, s patřičnou důsledností. V mimo pracovní čas je to s Lubošem velká pohoda.

Miroslav JiránekSales Director at New Visit s.r.o.

Luboš je velmi dobrý finanční poradce. Během posledních dvou let mi pomohl uspořádat finanční záležitosti a zprostředkoval mi několik investic se zajímavým výnosem. Oceňuji na něm jeho profesionalitu a osobní přístup: Vždycky vycházel z mé finanční situace a potřeb, všechna doporučení vysvětlil, nic mi nevnucoval a nikdy nenabízel žádný produkt (třeba "módní" životní či jiné pojištění), který by se mi nehodil do profilu. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat a vřele doporučuji jeho služby.

Jan PešulaSAP Retail consultant at KPS Consulting

Spolupráci s panem Jelínkem mi doporučil dobrý známý, který byl s jeho službami a přístupem spokojený. I já se přidávám na stranu spokojených klientů a pana Jelínka doporučuji i v oblasti vzdělávání finanční gramotnosti.

Jana ŽampachováDaňový poradce a jednatelka ve společnosti nemtech s.r.o.

S klidným svědomím mohu doporučit služby Luboše Jelínka v oblasti finančního poradenství. Nabízí celostní přístup k finančnímu plánování s důkladnou analýzou situace, potřeb i povahy klienta. Profesionálně se orientuje v oblasti finančních produktů, umí najít optimální řešení jak z hlediska aktuální situace, tak i dlouhodobého výhledu.

Daniel Chytilhead of department, Czech Statistical Office

Luboš mi doporučil dvě zásadní změny ve finančních produktech. Jeho nadhled a přístup je velmi profesionální. Luboši, díky!

Jan FarskýStudent in IELI